Volti

Vieni no "mutuļojošās piedzīvojumu un āra pasākumu veidotāju kopienas, kas īsā laikā kļuvusi pieprasīta visu vecumu karstgalvju vidū, ir mūsu sadarbības partneri,ledus laušanas aktivitāšu eksperti "Volti".


Volti ir Rīgas pagalmu blēņdari un piedzīvojumu meklētāji. Viņu pieredze nāk no neformālās mācīšanās organizējot darbu ar jaunatni, darbojoties melnbalto sociālo plakātu kustībā Loesje, vadot brīvprātīgo darbu Dziesmu svētkos, veidojot ielu vingrošanu par starptautisku sporta veidu un sadarbojoties piedzīvojumu organizācijā "Lūzumpunkts"."Voltus" kopā saveda tieksme pēc jauniem apvāršņiem.

Viens no "Voltiem" ir Jānis Vītols: "Esam pozitīvi lādēti pasākumu organizētāji . Mēs ticam, ka cilvēki dienas laikā spēj satuvināties tā, lai spētu atrisināt jebkura rakstura izaicinājumus. Kā to panākam? Visbiežāk izmantojam pašu veidotās spēles un simulācijas. Populārākā no visām ir selfiju medības. "

Tā kā Jānis neparko neatklāja, kas ir "selfiju medības", redzam, ka nepieciešams kopīgs pasākums. Ar skatu pavasarī un airus ūdenī, dāmas un kungi!